حريم خصوصی


  • اطلاعات درج شده توسط کاربران، به منزله تایید صحت آن ها می باشد و در صورت عدم صحت اطلاعات، پاترونت می‌تواند اطلاعات تکمیلی و بیشتری از کاربر درخواست نماید.
  • ثبت نام و استفاده از خدمات پاترونت به منزله تایید خط مشی و قوانین پلتفرم پاترونت می باشد. لازم به ذکر است هرگونه تغییر و بروز رسانی خط مشی پلتفرم پاترونت در همین صفحه بارگذاری خواهد شد، بنابراین توصیه می گردد این صفحه به صورت دوره ای مرور شود.
  • در پلتفرم پاترونت اطلاعات و داده های کاربران از طریق الگوریتم های حفاظتی متفاوتی کدگذاری و محفاظت می گردند. در این راستا کاربران نیز جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و احتمال سواستفاده، موظف هستند نسبت به نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود اقدام نمایند، لذا مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی در صورت عدم رعایت موارد فوق الذکر برعهده کاربر می باشد و پاترونت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
  • اطلاعات و هویت شخصی کاربران به شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد شد، مگر با حکم مقام قضایی یا اداره صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای پلتفرم پاترونت وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
  • هر گونه استفاده غیر متعارف و غیر قانونی از پلتفرم پاترونت که منجر به آسیب و یا افشای اطلاعات پلتفرم گردد غیر مجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

دریافت آخرین آپدیت تجهیزات پاترونت


آدرس: تهران - خیابان حافظ

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
ساختمان ابوریحان

تلفن: 02188643294

فکس: 02188794236

© Copyright 2019 - 2024 Patronet. All rights reserved.